Proč investovat s námi

Při utváření sbírek pro naše klienty preferujeme v oblasti sběratelství a numismatiky produkty nejuznávanějších mincoven, především Mincovny Kremnica. Jedná se o nejstarší existující mincovnu na světě s tradicí umělecké tvorby od roku 1328. V Kremnici se dodnes razí investorsky nejžádanější mince, které zajímají sběratele po celém světě. Asi nejznámější a nejoblíbenější je ražba československých dukátů, které jsou pro české sběratele a investory doslova kultovní záležitostí. U nás zdomácněly především pod názvem svatováclavský dukát. Svatováclavský dukát je zlatá obchodní mince navazující na historický český dukát, který se v Československu razil od roku 1923.

V první emisi k 5. výročí vzniku ČSR měl každý z první tisícovky kusů své pořadové číslo. Později se kromě dukátu začaly razit i mince v nominálech dvou, pěti a deseti dukátů. Na dukáty z let 1923 až 1939 navazují i další ražby, například Slovenská z roku 1939, dukáty z roku 1951 či soukromé ražby z let 1968 a 1973. Zatím poslední ražba je z roku 2018 ke stému výročí založení Československé republiky. Dukáty z roku 2018 vznikly při příležitosti význačného jubilea a na jejich hodnotě to je už nyní znát. Jejich cena se navíc posouvá neustále vzhůru. Mince ale nejsou jedinou investiční příležitostí, kterou vám můžeme nabídnout.

Rádi vám vysvětlíme naší strategii a pokud se vám bude líbit, můžeme začít spolupracovat na zhodnocování vašeho majetku.

Přejít na začátek