Investování

Chcete zajistit svůj majetek před inflací a navíc jej soustavně zhodnocovat? Investujte! Investovat může skutečně každý. Stačí se jen rozhodnout jakou částku a zda jednorázově nebo pravidelně. Se vším ostatním vám pomůžeme. Nemusíte se bát nás oslovit s žádostí o radu nebo konzultaci, tyto služby poskytujeme zdarma a to jak novým, tak i stálým klientům.

Mezi nejoblíbenější prostředky k uchování a zhodnocování majetku vždy patřily zlaté a stříbrné mince, medaile, starožitnosti, umění a jiné cennosti. Nabízejí totiž řadu benefitů: bezpečné uložení úspor, sběratelskou hodnotu, rychlou likviditu a velký potenciál růstu ceny.

Všem zájemcům o investování do cenností rádi pomůžeme se zhodnocováním jejich majetku, ať už jsou jejich finanční možnosti jakékoliv. Ve všech oborech sběratelství se specializujeme na to nejzajímavější, co trh nabízí, ať už se jedná o oblíbená umělecká díla, raritní kousky, nebo tvorbu uznávaných autorů.

S námi investujete do produktů s přidanou sběratelskou hodnotou. Jsme zaregistrováni na Puncovním úřadě, díky tomu lze snadno ověřit původ a historii všech předmětů, které nabízíme. Investované finance máte stále ve svých rukou a plně pod kontrolou.

Rádi se s vámi nezávazně sejdeme a vše osobně probereme. Investice do generacemi prověřených unikátních a hodnotných cenností vám může zajistit splnění vašich dlouhodobých finančně náročnějších cílů a přání, může napomoci zlepšení vaší životní úrovně a nastartovat tak novou kapitolu ve vašem životě. Nenechte své úspory jen tak ležet na běžném účtu, kde ztrácejí hodnotu, dovolte jim dál pracovat a dosáhněte na zajímavé zhodnocení.

„Pomůžeme vám zhodnotit vaše investice“

nebo nám můžete zavolat: +420 770 111 510

Bezpečně

S námi investujete do originálních a unikátních produktů s lehce ověřitelným původem a vysokým potenciálem dalšího růstu.

Tradičně

Nabízíme investici do generacemi prověřených produktů s bohatou historií a velkou přidanou hodnotou.

Snadno

Kontaktujte nás, domluvme si nezávaznou schůzku, na které vám vše vysvětlíme, nabídneme možnosti na míru přímo pro vás a poté již můžete začít investovat a zhodnocovat.

Pomůžeme vám zhodnotit vaše investice

Nižší

pravidelné nížší částky, pokud chcete každý měsíc zhodnotit 1 000 až 5 000 korun a nízké úročení na spořících účtech nepokládáte za ideální.

Vysoké

pravidelné vysoké částky se vkladem od 10 000 korun měsíčně pro výhodné zajištění vás a vaší rodiny do budoucna.

Jednorázové

jednorázový příjem – například úspory nebo peníze z dědictví, jejichž hodnotu nechcete ztrácet vložením na bankovní účet.

Mimořádné

vyšší jednorázovou částku – pokud vás zajímají zcela mimořádné či speciální investorské příležitosti.

Přejít nahoru